Gildia Frozen Flames

Gildia Frozen Flames.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Info Servera : Orion TBC 2.4.2 www.wow-polska.com set realmlist logon.wow-polska.com Stan Severa : ON

#1 2008-05-14 21:55:20

Nuus

Moderator

Zarejestrowany: 2008-05-14
Posty: 13
Punktów :   

Enchanting

Typ: główna
Przeznaczenie: tworzenie
Najlepiej łączyć z: Szycie, Leatherworking
Produkty: oil, wand, enchant

Masterzy:
Neutral - Annora (Uldaman, Badlands)

Dobre dla klas: każdej

    Enchanting to profesja, którą bardzo trudno się leveluje. Materiały do niej trudno znaleźć i są kosztowne. W odróżnieniu od kilku innych profesji crafting, ta nie korzysta w żaden większy sposób z profesji gathering. Materiały do Enchanting uzyskuje się disenchantując itemy zielone lub lepsze. Zależnie od tego jaki miały poziom, otrzymamy różnego typu dust, essence lub shard, które wykorzystamy w procesie samego enchantowania.
    Korzyści z enchantowania są duże, ale dopiero z wymaksowanym skillem. Możemy np. dodać do staffa +22 Intellect, sprawić aby broń okazyjnie leczyła posiadacza lub zadawała większe obrażenia, a przy okazji świeciła. Dopiero w endgame enchanty są bardzo przydatne i zarabia się bardzo dużo na wykonywaniu ich dla innych graczy.
    Na początku levelowania Enchantingu bardzo przydaje się Tailoring lub Leatherworking. Disenchantowanie zwiększy nam skill level do 50, gdy będziemy rozkładali przygotowane przez Tailora/Leatherworkera zielone (lub lepsze) itemy. Później jednak przydatność tych profesji spada. Skill level nie ma wypływu na produkt disenchantowania.
    Oil to produkt Enchantingu, który działa podobnie do Sharping Stones. Oil nakłada na broń czasowy efekt (wylogowanie się z gry go anuluje), który wzmacnia czary castera. Zwiększa regenerację many i leczenie lub obrażenia zadane czarami i szansę na critical. Same "olejki" sprzedają się na AH za dość dobre sumki (kilka gold).

Offline

 

#2 2008-05-15 11:44:19

Warfar

Elite Warrior

13657889
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-05-14
Posty: 49
Punktów :   
Char: Malaria
Char: Warfar
Char: Smokers
Char: Kellabrio
Char: Firstaida
WWW

Re: Enchanting

Dodam tyle że mam Enchant na moim warriorku na Avalonie i jest to najbardziej opłacalna Profesja. Lecz aby wyciągać z niej kasy należy sporo najpierw włożyć. Powiem tak że jak już wbiłem połowę skila zarabiałem dziennie 100g a gdy wbiłem na maksa i znalazłem Receptury to dziennie da się zarabiać 1000g ponad.


http://img223.imageshack.us/img223/9710/bbbbbbbqr9.jpg

Offline

 
______GILDIA_FROZEN_FLAMES_ORION_TBC_GILDIA_FROZEN_FLAMES_ORION_TBC_GILDIA_FROZEN_FLAMES_ORION_TBC_GILDIA_FROZEN_FLAMES_ORION_TBC_GILDIA_FROZEN_FLAMES_ORION_TBC_____

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sunnycraft.pun.pl www.wige2011egzaminie.pun.pl www.shinobidezain.pun.pl www.hulewiczow4.pun.pl www.prorok.pun.pl